Kale Logo

Hizmetlerimiz

KALE Marka Banyo Dolabı Şişmesi

Banyo Dolabı Şişmesi KALE Marka

Banyo dolabı şişmesi pek çok kişinin karşı karşıya kaldığı durumlardan biri olarak karşımıza çıkar. Çünkü banyolar buhar oluşumunun çok sık rastlandığı alanlardan biridir. Bunun yanında banyo temizliği sırasında suyla temas eden dolaplar, zamanda kabarma ya da şişme gibi durumlar gösterebilir. Banyo dolaplarında her ne kadar farklı nedenlere bağlı olarak şişme ya da kabarma gibi sorunlar ortaya çıksa da asıl neden dolapların suyla temas etmesidir.

Mutfak Mobilya Tadilatında Nelere Dikkat Edilmelidir?

·        

Banyo Dolabı Şişmesi Neden Olur?

·         Banyo dolaplarının şişme nedenleri arasında ilk olarak karşımıza suyla temas çıkar. Dolap kasasının ya da kapaklarının su ile temas etmesi halinde zamanla kabarma ve şişme gibi durumlar meydana gelir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için özellikle banyo dolapları kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Şimdi, bunların neler olduklarına daha yakından bakalım.

·         • Banyo dolaplarında şişme ya da kabarma gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak adına ilk olarak dikkat edilmesi gereken dolapların suyla temasından kaçınılmasıdır.

·         • Banyo temizliği sonrasında dolapların suyla temas etmesi halinde çok fazla zaman kaybetmeden kurulama yapmak gerekir. • Banyo içerisinde oluşan aşırı buhar zamanla suyun dolap malzemesine nüfuz etmesini sağlar. • Aynı şekilde nemli ortamlarda dolap malzemelerinin bir zaman sonra şişmesine ya da kabarmasına neden olabilir.Yukarıda yer alan durumlara dikkat edilmemesi halinde ilk olarak akla gelen değişim ve onarım hizmetleridir. Bunun için yapılması gereken ise bir an önce yetkili servis ile iletişime geçilmesi olur. Banyo dolaplarınızda yaşadığınız sorunları yetkili servis ile paylaşarak meydana gelen problemlerle ilgili daha detaylı bilgiler edinmeniz mümkündür. Banyo ya da mutfaklarınızda kullandığınız Kale marka dolaplarda oluşan şişme, çürüme ya da kabarma gibi sorunlar karşısında ne yapmanız gerektiğini Kale yetkili servisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yetkili servis yaşadığınız bu tür sorunlar karşısında garanti kapsamında hizmet alıp alamayacağınız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Dolap parçalarınızda değişim ya da onarım hakkında detaylı bilgiler almak için 0545 443 0943 numaralı telefon hattımızı arayın ve Kale Yetkili Servisi olarak sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi
İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi - Esentepe Mah. Gazi Osman Paşa Caddesi No:90-92A Eyüp / İstanbul - Kale Yetkili Servisi tasarimkaleservis@gmail.com