Kale Logo

Hizmetlerimiz


Kale Yetkili Servis

Tasarım Mimarlık, resmi bir Kale Servisidir. Islak hacimlerde bulunan tüm problemlerin giderilmesinde Kale Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca yedek parça tedariki konusunda da bizleri arayabilirsiniz.


Tadilat/Dekorasyon

Tasarım Mimarlık olarak uzun yıllardır yapmış olduğumuz tadilat projelerimize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz.
Cafe Tadilatları, Restaurant Tadilatları, Ev Tadilatları, Islak Hacim Tadilatları(Banyo Tadilatları- Tuvalet Tadilatları) , Ofis Tadilatları, Fabrika Tadilatı, Depo Tadilatları gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tadilatlarımız çok kısa sürede tamamlanarak siz müşterilerimize teslim edilir.
Tadilat / Dekorasyon projelerimiz Mimarımız "Sibel GÜNAY" tarafından, mimari tasarımları yapılmakta ve daha sonra profesyonel ekibi ile çalışmalarını başarı ile tamamlamaktadır.


Doğalgaz, Su Tesisatı ve Elektrik İşleri

Komple tadilat gerektirmeyen problemlerin çözümü içinde Tasarım Mimarlık ekibi hizmetinizde. Su kaçakları, alt yapı tesisat problemleri, Doğalgaz tesisatları, vitrifiye montaj ve demontaj işlemleri, Elektrik kaçakları tespiti, Elektrik alt yapı, Seramik işlemleri, Gömme Rezarvuar Montaj demontajı gibi bir çok konu da hizmet vermekteyiz.


Buharlı Hijyen Temizliği

Banyo ve Tuvaletlerimizde oluşan bakteri ve mikropların temizlenmesi için buhar teknolojisi KALE'de. Bu hijyen teknolojisini sayesinde işlem yaptığımız tüm ıslak hacimlerde 6 aya kadar bakteri ve mikroplardan arındırılmaktadır. Koku ve kirlilik giderilerek temiz bir ortam oluşmaktadır. Talebiniz oluşması halinde lütfen bize ulaşarak randevu alınız.

İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi
İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi - Esentepe Mah. Gazi Osman Paşa Caddesi No:90-92A Eyüp / İstanbul - Kale Yetkili Servisi tasarimkaleservis@gmail.com