Kale Logo

Hizmetlerimiz

Banyo Tadilatı

Kale - Tasarım Mimarlık

Tasarım Mimarlık profesyonel ekibi Kale ürünleri ile gerçekleştirdiği projelerde sizlerinde yer almasını istiyoruz. Her türlü tamir, tadilat ve dekorasyon projeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı, sorunların yaşandığı andan itibaren hemen yapılması gereken durumlardan biridir. Kişilerin günlük olarak en çok kullandığı alanlardan biri de banyolardır. Banyolarda bazı durumlardan dolayı farklı aksaklıklar meydana gelebilir. Özellikle su kaçağı gibi durumlar ile karşılaşılıyorsa diğer odalara kadar nem yolu ile etki eder. Duvar içlerinde çatlaklar, çürümeler meydana getirir. Bu nedenle banyolarda meydana gelen sorunların uzman kişilerce kısa sürede tamir edilmesinde fayda vardır.

Banyolarda Derz Ve Fayans Tadilatı

Ev sahiplerinin en çok şikayetçi olduğu konuların başında derz dolguların kısa sürede yıpranması ve buna bağlı olarak betonarmenin zarar görmesi durumu gelir. Bu gibi hasarlar karşısında zemin ve duvarlar ıslanarak, kısa süre içinde nem ve rutubete maruz kalabilir. Zamanında işlem yapılmadığında ise sıva ve boya atmaları kaçınılmaz olur. Sizler için derz arası tadilatı yapmaktayız. Hızlı ve etkili tadilatlarımız ile banyolarınızı kısa süre içinde tekrar kullanabilirsiniz.

Banyo tadilatı için yapılacak olan işlemlerin ev sahiplerini rahatsız etmemesi gerekir. Özellikle fayans değiştirme sırasında çok ses yapılması, evin toz ve kir içinde kalması hatta banyodan çıkan molozlar ev sahiplerini son derece rahatsız eder. Bu nedenle sizler için uzman bir ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Evlerde yaşanan bu sorunlar en aza indirilerek tadilatlarınız kısa sürede bitirilip banyonuz kusursuz şekilde size teslim edilir.

Gerek temizlik maddelerinin yanlış kullanımı gerekse banyo dekorunda değişim istenmesi gibi durumlarda fayanslar kırılarak yenirine istenilen malzemelerden yeni banyolar yapmaktayız. Burada su geçirmez tahta zemin, granit, su geçirmez laminen ve fayans çeşitleri sizlere sunulur. İstediğiniz ölçülerde ve modellerde sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Banyolarda Klozet Değişimi

Banyo tadilatı sırasında en çok talep edilen durumlardan biri de klozet değişimidir. Klozetlerde yenilenen modeller her ev sahibinin istediği tarzdadır. İster gömme klozet isterseniz de klasik klozet tercihinde bulunabilirsiniz. Yeni modelleri ile banyonuza şık ve estetik görünüm kazandırmanız da mümkün olacaktır. Bunun yanında lavabo değişimleri de istediğiniz modellerce tarafımızdan yapılır.

Banyoda Dekorasyon Değişimi Tadilatı

Banyo tadilatı gerektiren durumlardan biri de dekor değişikliğidir. Burada daha çok modern ve yeni nesil ürünler kullanılmak istenir. Kale yetkili servis olarak sizlere modern ve kullanışlı banyo seçenekleri sunmaktayız. İster türk kültürünü yansıtan çini işlemeli ya da hamam tarzı banyolar isterseniz de modern yapıdaki banyolar için hemen yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

Banyolarda Duşakabin Tadilatları

Banyo tadilatı denince akla farklı işlemler gelir. Duşakabin de banyo tadilatlarının birer parçası haline gelmiştir. Duşakabinden su kaçırma gibi durumlar zemini ıslatarak, istenemeyen durumları da ortaya koyabilir. Bu nedenle profesyonel ekip kadromuzdan duşakabin tadilatı alabilirsiniz. Burada isterseniz de duşa kabinlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Sizler için en yeni modelleri sunmaktayız. Ev sahipleri beğendiği modelleri bize göstermeleri yeterli olacaktır.

Eskimiş Silikon Yenileme Ve Ayna Tasarımları

Eskimiş silikonlar banyolarda yaşanabilecek en büyük sorunlar arasında yer alır. Basitmiş gibi görülen eskimiş silikonlar su kaçaklarına, o bölgede mayt, mantar ve daha pek çok mikrobun barınmasına zemin hazırlar. Acemice yapılan silikon tadilatı ise tam anlamı ile ihtiyaçlarınıza cevap vermez. Bu nedenle firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Banyonuzda ve mutfaklarınızda yaşanan silikon eskileri tamamen düzeltilerek yeni silikonlar yapıştırılır.

Ayna tasarımları ise banyoların en önemli dekorasyon noktaları arasındadır. Estetik görünümlü ve tarzınızı yansıtacak ayna dekoru için yetkili servisimizden uzman desteği alabilirsiniz. İsler için klasik modeller ve modern ayna modelleri sunulmaktadır.

İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi
İstanbul Avrupa Bölgesi Kale Yetkili Servisi - Esentepe Mah. Gazi Osman Paşa Caddesi No:90-92A Eyüp / İstanbul - Kale Yetkili Servisi tasarimkaleservis@gmail.com